GTA 4 TAM ÇÖZÜM

Aşağa gitmek

GTA 4 TAM ÇÖZÜM

Mesaj tarafından balbasar Bir Paz Haz. 27, 2010 4:10 am

Bölüm 1

The Cousins BellicGemiden iniş animasyonunu geçtikten sonra Roman'ın taksisi ile haritamızda gösterilen yolu takip ederek Roman'ın evine gidiyoruz. Sonra evin önündeki sarı ok işaretinin üstüne geliyoruz.

It's Your CallRoman'ın taksisine binerek haritamızda gösterilen yolu takip ediyoruz. Yolun sonuna geldiğimizde kaldırımın yanındaki ok işaretinin üstüne geliyoruz. Roman arabadan inip dükkana girdikten sonra beklemeye başlıyoruz. Biraz sonra Roman bizi arıyor ve telefonu açıyoruz. Beklemeye devam ederken karşı kaldırıma bir araba parkediyor ve içinden çıkan 2 tane adam Roman'ın girdiği dükkana doğru yürüyor. Arabadan indiklerinde Roman'ı arayıp konuşuyoruz. Böylece Roman'ın o dükkandan bir an önce kaçmasını söylemiş oluyoruz. Roman arabamıza bindikten sonra bizi takip etmeye başlıyorlar ve haritamızdaki yolu takip ederek kaçıyoruz. Kaçtıktan sonra dükkanın önündeki sarı ok işaretine gelerek duruyoruz.

Three's a CrowdRoman'ın taksisine binerek her zamanki gibi haritamızdaki yolu takip ediyoruz. Haritayı takip ederek gideceğimiz yere ulaştığımızda sağ kaldırımda konuşan 2 bayan görüyoruz. Ve kaldırıma yanaşıp "G" tuşu ile korna çalıyoruz. Bayanlar arabamıza bindikten sonra haritayı takip ederek Michelle'nin evine doğru gidiyoruz. Evin önündeki sarı ok işaretinin üstünde duruyoruz.

Bleed OutRoman'ı döven adamları döverek Roman'ı kurtarıyoruz ve Roman ile birlikte arabaya binerek kaçan adamı kovalıyoruz. Kaçan adam yolun sonuna geldiğinde merdivenlerden saklanacaktır. Adamı öldürüyoruz ve arabaya geri dönüyoruz. Arabaya döndüğümüzde Roman'ı dükkanına bırakıyoruz.

First DateMichelle'yi evinden aldıktan sonra haritadaki yolu takip ederek bovling oynamaya gidiyoruz. Bovling salonuna girdikten sonra kasada duran görevli kişiden oyun alıyoruz. Daha sonra 2 tane boş bulunan yerlerden birinde oyunu oynamaya başlıyoruz. Bovling oynamak için topu elimize aldıktan sonra sağ sol yaparka pozisyonu ayarlıyoruz. Ayarladıktan sonra ateş etme tuşuna basarak nişan alıyoruz. Daha sonra hızlıca mauseyi geri çekip ileri ittikten sonra topu atıyoruz. Bovling oyunu bittikten sonra Michelle'yi evine bırakıyoruz.

Easy FareRoman'ın arabasına binerek haritadaki yolu takip ediyoruz. Varcağımız yere geldikten sonra sarı okun üstüne gelip korna çalıyoruz. Arabamıza binen kişiyi belirttiği sokağa bırakıyoruz. Fakat polisler yerimizi tesbit edip kovalamaya başlıyor. Bıraktığımız kişi tekrardan arabamıza biniyor ve polis seviyemizi yok etmek için çabalıyoruz. Polis seviyesini yok etmek için polislere görünmeden haritada mavi-kırmızı renklerinde yanıp sönen yerden dışarı çıkıyoruz. Bir süre sonra aranma seviyemiz yok oluyor. Fakat aranma seviyesi yok oluyorken bir polise görünürseniz tekrardan o alana polis dolar. Polis seviyesini yok ettikten sonra haritada çıkan yolu takip ediyoruz ve arabamızdaki kişiyi istediği yere bırakıyoruz.

Bull in a China ShopArabamıza binerek dükkana doğru gidiyoruz. Dükkana vardığımızda sarı oka geliyoruz. Ve arada bir animasyon giriyor. Bu animasyonda içerdeki adam dükkanın kapılarını açmayacağını ve Niko'nun uzaklaşmasını söylüyor. Fakat biz haritadaki yere giderek yerdeki taşa yaklaşarak "E" tuşuna basıyoruz ve elimize taşı alıyoruz. Daha sonra dükkana doğru gidiyoruz. Dükkanın önüne gelerek nişan alma tuşu ile basılı tutarak camlara taşı fırlatıyoruz. İçerdeki adam telaş yaparak dışarı çıkıyor. Konuşma bittikten sonra arabamıza tekrar binerek bara geri dönüyoruz.

Hung Out to DryHaritadaki yere giderek temizlik dükkanına giriyoruz ve bir adam kafamıza elindeki sepeti fırlatıyor. O adamı kovalayarak dışarı çıkıyoruz. Adam arabaya binerek kaçıyor ve biz de bir arabaya binerek onu takip ediyoruz. Arabasına çarpa çarpa durduyoruz. Adam ile aramızda bir konuşma geçiyor ve görevi tamamlamış oluyoruz.

Clean GetawayBelirtilen tren istasyonuna giderek sarı okun üstüne geliyoruz. Treni beklemeye başlıyoruz. Tren geldikten sonra trene biniyoruz ve gideceğimiz yere varıyoruz. Gideceğimiz yere geldikten sonra merdivenlerden inerek belirtilen yerdeki arabaya biniyoruz. Sahipleri bu arabayı kurtarmak için uğraşıyor. Bu arabayı kaçırarak haritada belirtilen yere götürüyoruz ve yıkatıyoruz. Yıkadıktan sonra belirtilen garaja götürüp arabayı teslim ediyoruz.

Ivan the Not So TerribleRoman'ın garajına giderek içerden çıkan arabayı takip ediyoruz. Araba bir inşaatta durduktan sonra merdivenlerden çıkarak adamı kovalıyoruz. Binadan binaya atlayarak kovalamaya devam ediyoruz. En son adam yolun sonuna geliyor ve ayağı kayıyor. Böylece kenara tutunarak duruyor. Adam ile konuştuktan sonra adamın eline basıyoruz ve aşağı düşüp ölüyor.

Jamaican HeatArabaya binerek Little Jacob'u alıyoruz. Little Jacob'u almaya geldiğimizde kornaya basıyoruz ve arabamıza biniyor. Dediği yere doğru arabayı sürüyoruz. Bir ara sokağa arabayı park ediyoruz. Daha sonra haritadaki yere gidiyoruz. Pusu kurarak Little Jacob'u izliyoruz. Little Jacob bir kaç adam ile konuşurken çatışma çıkıyor. Ve Little Jacob'u koruyarak adamları öldürüyoruz. Son olarak karşı çatıya bir adam çıkıyor ve onuda öldürüyoruz. Arabaya binerek Little Jacob'un cafesine gidiyoruz ve Little Jacob'u bırakıyoruz.

Uncle VladArabaya binerek Roman'la birlikte bara doğru gidiyoruz. Barın içinde kavga çıkıyor ve bize saldıran adamları vuruyoruz. Bizden kaçan Vlad'ı kovalıyoruz. Vlad bir süre sonra belirli bir yerde duruyor ve arabadan inerek kaçmaya başlıyor. Vlad ile aramızda bir konuşma geçiyor. Daha sonra Vlad'ı öldürüyoruz.

Concrete JungleLittle Jacob ile arabaya binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra Little Jacob arabadan iniyor ve bizde belirtilen ara sokağa giderek Little Jacob'u bekliyoruz. Little Jacob bizi telefondan arıyor. Ara sokaktan kaçan 3 adamı öldürüyoruz. Daha sonra araba ile Little Jacob'u alıyoruz. Aldıktan sonra belirttiği yere giderek evi basıyoruz. Evin içindeki merdivenden gelen adamı vuruyoruz. Daha sonra camdan pompalı ile ateş eden adamı vuruyoruz. Son olarak bize saldıran herkesi vuruyoruz. Little Jacob ile arabaya geri dönerek belirttiği yere Little Jacob'u bırakıyoruz.

Crime and PunishmentBu görevde bir tane polis arabası arıyoruz. Bulduğumuz polis arabasına biniyoruz. Eğer polisler peşimize takılırsa polislerden kurtuluyoruz. Kurtulduktan sonra telefondan konuşma yapıyoruz. Konuşma bittikten sonra belirtilen arabaların önlerini sireni yakarak kesiyoruz. Ve istediğimiz arabayı bulana kadar aramaya devam ediyoruz. İstediğimiz arabayı bulduktan sonra o arabayı kaçırıyoruz. Belirtilen yere götürüyoruz ve arabayı garaja koyarak teslim ediyoruz.

Do You Have Protection?Dimitri ile sex dükkanına gidiyoruz. Dükkana geldikten sonra park ediyoruz ve dükkanın içine giriyoruz. Belirtilen adamları nişan alarak konuşturuyoruz. Daha sonra belirtilen adamın ayağına sıkıyoruz. İşimiz bittikten sonra Dimitri ile dükkandan çıkıyoruz ve arabaya binerek silah dükkanına gidiyoruz. Silah dükkanına geldikten sonra içeriye giriyoruz ve Micro SMG adlı silahı satın alıyoruz. Satın aldıktan sonra Dimitri'yi evine bırakıyoruz.

Final DestinationBelirtilen yere gidiyoruz, belirtilen yere giderken köprü gişesinden 5$ ödüyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra merdivenlerden tren istasyonuna çıkıyoruz. Ordaki adamlarla aramızda bir konuşma geçiyor ve o adamları öldürüyoruz. Fakat birini vurmadan elimizden kaçıyor. Onu takip ederek öldürüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

No Love LostBelirtilen yere gidiyoruz ve motorda oturan bir adamın Faustin'in kızı ile konuştuğunu görüyoruz. Faustin bizden kızının sevgilisini öldürmemizi istiyor. Bunun üzerine orada bulunan motora binerek kaçan motorcuyu kovalamaya başlıyoruz. Bu motorcuyu kovalamaya devam ederken yanına 3 motorcu geliyor ve hepsini birlikte öldürüyoruz. Eğer 3 motorcu gelmeden kovalarken vurursanız daha kolay bölümü bitirebilirsiniz.

ShadowBelirtilen yere gidiyoruz ve animasyonda gördüğümüz kırmızı üstlü adamı belli etmeden takip ediyoruz. Takip sonunda kırmızı üstlü adam bir yere giriyor. Sonra arka kapısından dışarı çıkıyor. Tellerden atlayarak yürümeye devam ediyor ve biz de takip etmeye devam ediyoruz. Daha sonra o adam bir binaya girerek üst kata çıkıyor. Biz de binaya girerek saldıranlarla birlikte o adamı öldürüyoruz.

Logging Onİnternet kafeye giderek bir bilgisayara oturuyoruz. Bilgisayarı açıp "Web", "Check Mail", "Cyefind Mail Team"'a tıklayıp sağ üstteki olumlu cevap tuşuna tıklıyoruz ve cevabımızı yazıyoruz. Mesajı yazdıktan sonra "E" tuşuna basarak ana menüye dönüyoruz ve "Log Out"'a tıklıyoruz. Son olarak internet kafeden çıkıyoruz.

Rigged to BlowBelirtilen yere giderek tıra biniyoruz. Animasyon bittikten sonra tırı garaja doğru sürüyoruz. Garaja giderken para ödeyerek gişeden geçiyoruz. Garaja geldiğimizde tırı park ederek yerine koyuyoruz ve tır garajda patlıyor. Patlama alanından uzaklaşıyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

The Master and the MolotovBelirtilen yere gidiyoruz. Sarı okun üstüne geliyoruz. Belirtilen binanın önünde bir araba duruyor ve içinden 3 adam iniyor. Girdikleri binaya biz de giriyoruz. Daha sonra içerde çatışma çıkıyor ve bize saldıran herkesi vuruyoruz. Fakat Faustin kaçıyor. Biz Fausti'i takip ediyoruz ve çatıya çıktığımızda öldürüyoruz.

Russian RevolutionLittle Jacob bizi arıyor ve aramızda bir konuşma geçiyor. Konuşma bittiketen sonra haritada belirtilen yere gidiyoruz. Haritada belirtilen yerde büyük bir çatışma çıkıyor. Bize saldıran herkesi vuruyoruz. Daha sonra 2 adam çatışma alanında kaçıyor. Biz de onların kaçtığı yerden çıkarak, aranma seviyesini yok ederek haritada belirtilen yere gidiyoruz.

Roman's SorrowRoman'a doğru gidiyoruz. Roman'ı aldıktan sonra Roman'ın evine gidiyoruz. Fakat evine gittiğimizde evinin düşmanlarımız tarafından yakıldığını görüyoruz. Büyük bir telaş ile Roman'ın dükkanına gidiyoruz. Fakat dükkanının da yakıldığını görüyoruz. Daha sonra haritayı takip ederek Bohan'da ki eve gidiyoruz ve yeni evimiz burası oluyor.

Böylece bölüm 1 bitmiş oluyor.

Bölüm 2

Escuela of the StreetsManny ile arabaya binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerde animasyonda bir adam arabaya biniyor. Bu adamı belli etmeden takip ediyoruz. Takip ettiğimiz adam bir süre sonra duruyor. Arabadan inerek adamın girdiği binaya biz de giriyoruz. Fakat kapı kitli olmaktadır. Kapıya ateş ederek kilidi açıyoruz. İçerdeki tüm adamları öldürüyoruz. Daha sonra girdiğimiz binadan dışarı çıkıyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

Street SweeperBelirtilen sokağa gidiyoruz. Sokaktaki garajda bulunan gangster üyelerini öldürüp kaçan diğer adamıda kovalamaya başlıyoruz. Kovaladığımız adamı vurarak garaja geri dönüyoruz ve kalan adamları da öldürüyoruz. Herkesi öldürdükten sonra görevi tamamlıyoruz.

Search and DeleteBu görevde bir polis arabası buluyoruz. Peşimize polis takılırsa aranma seviyesini yok ediyoruz. Aranma seviyesini yok ettikten sonra arabayı bir kenara çekerek duruyoruz. Durduktan sonra "E" tuşuna basarak polis bilgisayarını açıyoruz. Polis bilgisayarından "Search Police Records", "Search Name"'ye girerek "LYLE RIVAS" yzaıyoruz ve enter yazan yere tıklıyoruz. Arama tamamlandığında Locate'ye basarak o kişinin evini işaretliyoruz. İşaretlediğimiz eve gelerek binadan içeriye giriyoruz. Sarı okun üstüne geliyoruz ve kapıdan çıkarak polis arabasına tekrardan dönüyoruz. Kaçan adamı kovalamaya başlıyoruz. Arabasına ateş ederek alev almasını sağlıyoruz ve arabadan atlıyor. Arabadan atladığı an da vurarak öldürüyoruz.

Easy as Can BeBelirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen arabaya biniyoruz. Arkamızdan ateş ediyorlar fakat biz belirtilen yere doğru kaçıyoruz. Arabanın yanmamasına dikkat edin arkadan takip edecekler. Garaja yaklaştığınızda takipi bırakacakklar ve siz de arabayı garaja park edip teslim edeceksiniz.

Out of the Closetİnternet kafeye giderek bir bilgisayara oturuyoruz ve "Web", "Find Love Now", "Male"'ye tıklayarak "French Tom" adlı kişinin altındaki "More" adlı tuşa tıklıyoruz. Son olarak "Date" tuşuna basıyoruz. Bilgisayardan ve internet kafeden dışarı çıkıyoruz. Oyunda bir kaç gün geçtikten sonra French Tom'dan mail geliyor ve biz bu maili olumlu yanıtlıyoruz. Böylece buluşma yerini ayarlamış oluyoruz. Buluşma alanına gittikten sonra silahı çıkararak French Tom'u öldürüyoruz.

Luck of the IrishBelirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki evin içine giriyoruz ve çatıdaki sniper adlı silahı alıyoruz. Sniperi aldıktan sonra bleirtilen pozisyona geliyoruz. McReary arabadan inerek anlaşcağı kişilerin yanına gidiyor. Biz pusuda McReary'i koruyacağız. McReary anlaşırken çatışma çıkıyor ve işaretli olan tüm adamları öldürerek McReary'i koruyoruz. Daha sonra bir adam kamyonete binerek kaçmayı deneyecektir onuda vurarak görevi tamamlıyoruz.

Blow Your CoverPlayboy ile belirtilen apartmana gidiyoruz. Playboy ile apartmanın 3. katına çıkıyoruz. Apartmanın 3. katında bir çatışma çıkıyor ve bize saldıran herkesi vuruyoruz. Çatışma çatıya kadar uzuyor. Herkesi öldürdükten sonra Playboy ile aranma seviyenizi yok ederek belirtilen yere Playboy'u bırakıyoruz.

The Puerto Rican ConnectionBelirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki sarı okun ütüne geliyoruz. Ve bir animasyon başlıyor. Animasyon bitince haritadan trenin gittiği yönü takip ediyoruz. "Tab" tuşuna basarak kamerayı hedefe doğru çevirebilirsiniz. Takip bittikten sonra tren bir istasyonda duracaktır. İstasyonda trenden inen hedef olan 3 adamı öldürüyoruz.

The Snow StormBelirtilen eski hastaneye gidiyoruz. Eski hastaneye geldikten sonra buradaki amacımız Elizabeta'nın bir emanetini kurtarmak.Fakat olduğu kadar kolay değil. İçerde bir sürü adam bulunuyor. Görüş alanındaki tüm adamları öldürerek içeriye doğru yavaş yavaş ilerliyoruz. Daha sonra saklanarak içerideki adamlarıda öldürüyoruz. Aynı zamandada içeriye doğru ilerliyoruz. İçeriye girdiğinizde çökmüş olan çatı deliklerinden de adamlar ateş edecektir. Bunları görmek zor olduğundan içeriye girerken çatıya dikkat etmenizi öneriyorum. Elizabeta'nın emanetinin olduğu odaya girerek emanetini alıyoruz ve peşimize polisler takılıyor. Dikkat etmemiz gerekiyor çünkü swatler ve helikopterler geliyor. İçerden çıktıktan sonra aşağıdaki Jetmax'ın bulunduğu yere giderek Jetmax ile kaçıyoruz. Aranma seviyesini yok ediyoruz ve belirtilen yere emaneti götürüyoruz.Have a HeartBelirtilen arabay binerek doktora doğru gidiyoruz. Doktora arabayı teslim ediyoruz ve görevi tamamlamış oluyoruz.

No. 1Brucie ile belirtilen yere giderek sarı yarış arabasına biniyoruz. Daha sonra bu sarı yarış arabası ile yarışa katılıyoruz. Belirtilen işaretleri takip ederek yarışı sürdürüyoruz. Birinciliğimizi koruyarak yarışı birinci bitiriyoruz. Yarışı bitirdikten sonra Brucie'yi belirttiği yere bırakıyoruz.

Deconstruction for BeginnersPlayboy ile arabasına binerek belirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki belirtilen arabaya biniyoruz ve aramızda bir konuşma geçiyor. Konuşmada inşaatta bulunan korumaları öldüreceğimizi söylüyor. Yanımızda bulunan asansöre binerek yukarıya doğru çıkıyoruz. Daha sonra sniper ile hedefleri öldürüyoruz. Playboy'da yanımızda dürbün ile vurduklarımızı izliyor. 3 adamıda vurduktan sonra aşağıya asansör ile iniyoruz. Bu sefer inşaata doğru gidiyoruz ve inşaatın içine giriyoruz. İnşaatta büyük bir çatışma çıkıyor.Bütün adamları temizliyoruz ve yukarıya doğru yol alıyoruz. İnşaatta bulunan tahta merdiven gibi şeylerden yukarıya çıkıyoruz. Bu görev yarım saatinizi bile alabilir. İlerlemeye devam ediyoruz. Haritada gösterilen adamlara doğru devam ediyoruz. Daha sonra bir helikopter kalkıyor. Bu helikopter yakınımızda bir yere iniyor. Bu helikopterden inen adamlarla birlikte geriye kalan tüm adamları öldürüyoruz. Son adamı öldürdükten sonra görevi tamamlamış oluyoruz. Korumaların yerlerini aşağıdaki resimden görebilirsiniz.Ruff RiderBelirtilen Chinatown'a doğru gidiyoruz. Chinatown'a geldiğimizde bir adam ve bir kadın ile aramızda bir animasyon geçiyor. Fakat adam elimizden kaçıyor. Bunun üzerine kadını öldürüp adamı takip etmeye başlıyoruz. Motorla kaçan adamı vurarak öldürüyoruz ve adamdan düşen parayı alarak tavukcuya giderek Dwayne ile buluşuyoruz.

Undress to KillStriptiz kulübüne gidiyoruz. Strip kulübündeyken haritada işaretli olan yerlere gidiyoruz. Bizi içeri sokmuyorlar. Daha sonra girişin yanındaki "Private" yazan yere giriyoruz ve işaretli olan adamı öldürüyoruz. Öldürdükten sonra dışarıya kaçacak olan kişiler dışarıya çıkamasın diye arka kapıya arabayı park ediyoruz.Daha sonra içeriye girerek işaretli olan kişileri öldürüyoruz. İçerde bir çatışma çıkıyor. Tüm korumalar bize ateş ediyor. Bizi vurmaya çalışan herkese ateş ediyoruz. Son olarak işaretli olan herkesi vurup görevi bitirmiş oluyoruz.

Photo ShootBelirtilen yere gidiyoruz. Animasyon bittikten sonra o konuşan adamlara fazla yaklaşmadan tellerin arkasından, telefondan kamerayı açarak fotoğraflarını çekiyoruz. Daha sonra Playboy bizi arıyor ve işaretli olan kişiyi öldürmemizi söylüyor. İşaretli olan ve bize saldıran tüm adamları öldürüyoruz. Böylece görevi tamamlamış oluyoruz.

Wrong is RightBelirtilen apartmana gidiyoruz. Apartmandaki sarı okun üstüne geliyoruz. Ve bir animasyon çıkıyor. Kapıyı açmayan olmadığı için kapıyı kırarak içeriye giriyoruz. Evde kimseyi bulamayınca telefon ile haber veriyoruz. Daha sonra o evdeki bilgisayarı kullanarak. "Web", "Checkmail"'e tıklıyoruz. Oradan da ilk mesaja girip okuyarak çıkıyoruz. Telefon ile bir daha aradıktan sonra belirtilen yere gitmemiz söyleniyor. Belirtilen yere gittikten sonra bir adamı kovalamaya başlıyoruz. Bu adamı öldürüyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

The Holland PlayBu görevde bize Playboy'u veya Dwayne'yi öldürmemiz isteniyor. Bu görevde seçim size kalmış. Belirtilen yere giderek. Belirtilen adımları uygulayarak seçtiğimiz kişiyi öldürüyoruz.

Hostile NegotiationBelirtilen yere gidiyoruz. Bu fabrikada Roman'ı rehin almış bulunuyorlar. Bu görevde kuzenimiz Roman'ı kurtaracağız. Büyük bir çatışma çıkıyor. Bize salıran herkesi öldürerek merdivenlerden yukarıya doğru ilerliyoruz. En yukarıya çıktığımızda çatıdaki adamlarıda vuruyoruz. İçeri girdiğimizde Roman'ı rehin aldığını görüyoruz. Fakat biz silahımızı çekerek nişah alan adamı Roman'ı vurmayacak şekilde vuruyoruz. Böylece Roman'ı kurtarmış oluyoruz. Doşarıya çıkarak araba ile belirtilen yere gidiyoruz.

Portrait of a KillerGelen mesajı açıp okuyoruz ve bize bir adam resmi gönderilmiştir. Bunun üzerine bir polis arabası buluyoruz. Peşimize polis taklırsa aranma seviyesini yok ediyoruz. Bir yerde durarak "E" tuşu ile polis bilgisayarını açıyoruz. Sırasıyla "Search Police Records", "Search Photo" yapıyoruz ve bağlantı kurulmaya başlanıyor. Bağlantı kurulduktan sonra yeri belirleniyor ve Locate'ye basıyoruz. Haritadaki yere giderek bize saldıran herkesi vuruyoruz. Herkesi öldürdükten sonra görevi tamamlamış oluyoruz.

Dust OffBelirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerde ki sarı okun üstüne geliyoruz ve bir animasyon başlıyor. Bu animasyonda bir helikopter kalkıyor. Bu helikopteri takip ediyoruz. İsterseniz "Tab" tuşu ile hedefe kilitlenebilirsiniz. Bir süre sonra helikopter, helikopter pistine iniş yapıyor. Helikopterin yanına doğru hızlıca gidiyoruz ve giderken önümüze çıkan herkesi öldürüyoruz. Daha sonra o helikopteri alarak belirtilen yere götürüyoruz.

Call and CollectBelirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yere geldikten sonra sarı okun üstüne geliyoruz. Bir animasyon başlıyor. Bu animasyonda telefon ile konuşuyoruz ve ne yapacağımızı soruyoruz. Animasyon bittiğinde bir mesaj geliyor. Bu meesajda kimi öldürceğimiz yazıyor. O kişiyi arıyoruz ve telefonu çalıyor. O telefonu açan kişi öldürceğimiz kişi. Öldürceğimiz kişide parkta. Sesten takip ederek kim olduğunu parkta buluyoruz. O kişiyi tesbit ederek öldürüyoruz. Daha sonra ondan düşen bir emaneti alarak aranma seviyesini yok ediyoruz. Aranma seviyesini yok ettikten sonra belirtilen yere gidiyoruz ve görevi tamamlıyoruz.

Paper TrailBelirtilen yere gidiyoruz. Belirtilen yerdeki helikoptere biniyoruz. Daha sonra Little Jacob'un dediği yere doğru sürüyoruz. Oradaki bir helikopteri takip ediyoruz. Takip ederken denizin üstüne gelmişken Little Jacob roket atar ile roket atıyor. Fakat vuramıyor. Bu yüzde yanına doğru yaklaşıyoruz. Helikoptere yaklaşınca Little Jacob helikopteri vuruyor ve helikopter patlıyor. Son olarak belirtilen yere iniş yaparak görevi tamamlıyoruz.

Final Interviewİnternef kafeye gidiyoruz. Bir bilgisayara oturuyoruz ve sırasıyla "Web", "Need Legal Help Reklamı", "Careers" sayfasına giriyoruz ve internetten çıkıyoruz. Saat 6:00'da aranıyoruz. Daha sonra Perseus'a giderek takım elbise alıyoruz. Arandıktan sonraki çıkan yere gidiyoruz ve içeriye giriyoruz. Pansiyona gelip konuşuyoruz. Daha sonra kadını takip ediyoruz. İçeriye giriyoruz ve bir animasyon oluyor. Animasyon sonunda ateş ederek adamı öldürüyoruz. O binadan uzaklaşıp aranma seviyesini yok ediyoruz. Daha sonra Francis'e giderek görevi tamamlıyoruz.

Holland NightsBelirtilen yere gidiyoruz. Daha sonra ordaki sarı okua geliyoruz. Animasyon bittikten sonra belirtilen adamları vurarak yukarıya doğru ilerliyoruz. Belirtilen adamları vurmaya devam ediyoruz.Binanın çatısına kadar tüm adamları öldürüyoruz. Son olarak Clarence ortaya çıkıyor ve vuruyoruz. Aranma seviyesini yok ederek görevi tamamlıyoruz.

LureBelirtilen yere gidiyoruz. Daha sonra binanın çatısına çıkıyoruz. Çıktıktan sonra belirli yerdeki sarı oka gelerek pusu kuruyoruz. Karşıdaki bir adamı vuracağız. Bunun için telefonu çaldıracağız ve adam telefonun yanına gittiğinde görüş alanımıza girmiş olacaktır. Görüş alanınına girince adamı vuracağız. İlk önce "545-555-0122" numarasını arıyoruz. İçerdeki adam telefonu açıp konşuana kadar kapatmıyoruz. Konuşmaya başlayınca görüş alanımıza girmiş olacaktır. Camdan nişan alıp adamı öldürüyoruz ve o binadan dışarıya çıkıyoruz.
avatar
balbasar
Moderatör
Moderatör

Mesaj Sayısı : 8
Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi : 05/06/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz