heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin Dahaiyiyararlanmakiinye

Join the forum, it's quick and easy

heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin Dahaiyiyararlanmakiinye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin

2 posters

heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin Empty heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin

Mesaj tarafından gorkem0001 Salı Ağus. 31, 2010 11:46 pm

en fazla 2 link avatar the last airbender oyununu bulabilirmisiniz heryerde aradım bulamadım

gorkem0001
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Rep Puanı : 5

heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin Empty Geri: heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin

Mesaj tarafından FaSTaLL Çarş. Eyl. 01, 2010 12:22 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Posted 23/04/2007 03:40:47 PM
Profile Edit this message Quote this message Sent a email to CracK By AtakaN Visit his website CracK By AtakaN Send a private message to CracK By AtakaN
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tür: PC
Boyut: 72.3 MB
Server: Rapidshare.com, Mediafire.com, filefactory.comzshare.net, uploaded.to, badongo.com
Şifre: CracK By AtakaN
Tam Çözüm: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hile-Trainer-Unlocker: Yok
Dil: Türkçe - By Atakan Baştürk
Not: Dialoglar, pause ve çıkış menüsü türkçeleştirilmiştir. Oyunun ilk çıkan sayfası hariç başka yazı yok zaten
Link:
Mirror:
Mirror

Movies eklentisi:
Şifre: CracK By AtakaN

ScreenShots(Ekran görüntüleri):
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Movieleri oyuna koymadan direk izlemek istiyorum derseniz şu programı indirip kurun:
RAD Video Tools

Açıklama: Daha önce 3 linkli yine kendi riplediğim ve zahmetli bir işle ancak kurulabilen vermiştim. Baktım millet msnime dolmaya başladı, bende yeni ripleme bilgilerimle bu boyuta kadar düşürebildim. Tabii bu kadar küçültme sonucunda filmler gitti, seslerin kalitesi çok düştü. Artık onu da göze alın.

İsteyen olursa başka serverlara da upload edebilirim.

Kurulum çok basit. İnen dosyaya çift tıklayın, şifreyi yazın, o kendisi C:\Program Files\Avatar The Last Airbender içine kurulacak ve masaüstüne kısayol atacaktır. Kurulum sırasında hiçbir şeyi kapamaya kalkışmayın, kurulum yarım kalır.

Antivirüsle (Kaspersky) taranmıştır. Ancak gene de kurarken antivirüsünüzün real - time (gerçek zamanlı) korumasının açık olduğuna dikkat ediniz.
Aradıgın buysa basim gozum ustune
FaSTaLL
FaSTaLL
Admin
Admin

Rep Puanı : 2920

https://oyun-yuqle.yetkin-forum.com

heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin Empty Geri: heryerde bu oyunu arıyorum yardım edin

Mesaj tarafından gorkem0001 Cuma Eyl. 03, 2010 1:32 am

yalnız bir sorun var ben bu oyunu indirdim ama sadece 1 bölümü inmiş diğer 2 bölüm inmemiş yani sadece su kabilesine yardım ettim diğer kabilelere edemedim ayrıca bulabiliyorsan tek link sims3 oyununuda bulabilirmisin (sims 2 de olur)

gorkem0001
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Rep Puanı : 5

- Similar topics